Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszeli zarzuty za pobicie

Data publikacji 11.08.2011

Policjanci zatrzymali 22-letnią kobietę i 32-letniego mężczyznę, którzy odpowiedzą za pobicie 53-latka. Poszkodowany w wyniku odniesionych obrażeń trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy 1-go Sierpnia w trakcie libacji alkoholowej. Dodatkowo okazało się, że Julia K. i Jacek Sz. byli poszukiwani listami gończymi.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy 1-go Sierpnia, gdzie spotkało się kilka osób. W trakcie imprezy zakrapianej alkoholem, doszło w pewnym momencie do kłótni. Jacek Sz. rzucił się z pięściami na kolegę i zaczął go bić. Kilka chwil potem przyłączyła się do niego jego partnerka.

Poszkodowany w wyniku odniesionych obrażeń został odwieziony do szpitala. Funkcjonariusze z Ochoty i warszawskich Włoch powiadomieni o zdarzeniu zatrzymali sprawców pobicia. W trakcie czynności okazało się, że oboje są poszukiwani listami gończymi, a mężczyzna dodatkowo dwoma zarządzeniami w celu ustalenia jego miejsca pobytu.

22-letnia Julia K. i 32-letni Jacek Sz. noc spędzili w stołecznym ośrodku dla osób nietrzeźwych. Śledczy przedstawili im zarzuty za pobicie, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Para, zgodnie z dyspozycją sądu została odwieziona do aresztu śledczego, gdzie odbędą zasądzoną wcześniej karę.

ea/ew
 

Powrót na górę strony