Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowani za próbę włamania do sklepu

Data publikacji 10.08.2011

Dwóch mężczyzn, którzy próbowali włamać się do sklepu przy ulicy Belwederskiej zatrzymali mokotowscy policjanci. 50-letni Dariusz K. oraz 24-letni Adrian P. mieli przy sobie śrubokręty oraz radio do komunikowania się. Funkcjonariusze przedstawili im już zarzuty za popełnione przestępstwo. Wczoraj sąd zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

Mokotowscy funkcjonariusze otrzymali informację, że do jednego ze sklepów przy ulicy Belwederskiej próbuje się ktoś włamać. Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili, że osoby te oddaliły się w kierunku pobliskiej ulicy. Znając rysopisy włamywaczy mundurowi szybko schwytali 50-letniego Dariusza K. oraz 24-letniego Adriana P. Policjanci znaleźli przy nich śrubokręty oraz radio, które służyło im do komunikowania się.

Dariusz K. oraz jego 24-letni kompan trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty, a sąd zadecydował o zastosowaniu wobec nich tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Teraz grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/ac

Powrót na górę strony