Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Handlowali nielegalnymi papierosami

Data publikacji 04.08.2011

Policjanci stołecznego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą ujawnili i zabezpieczyli ponad 3900 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Papierosami handlowali na tzw. „bułgarskim bazarku” 34-letni obywatel Armenii i 27-letni Polak Jacek Ł. Wartość towaru została oszacowana na 35 tysięcy złotych. Obaj odpowiedzą za wprowadzanie do obrotu nielegalnego towaru.

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą prowadzili działania na tzw. „bułgarskim bazarku” przy dworcu Warszawa Stadion.

Podczas działań w samochodzie należącym do dwóch mężczyzn znaleźli i zabezpieczyli ponad 3900 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Ponadto mundurowi na poczet przyszłych kar i grzywien zabezpieczyli 11 tysięcy złotych.

Towarem handlowali dwaj mężczyźni 34-letni obywatel Armenii i 27-letni obywatel Polski Jacek Ł. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Za wprowadzanie do obrotu nielegalnego towaru grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ea


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.94 MB)

Powrót na górę strony