Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za groźby i uszkodzenia

Data publikacji 02.08.2011

Za grożenie pozbawieniem życia i uszkodzenie mienia odpowie przed sądem 25-letni Damian L. Zatrzymany odpowie także za znieważenie policjantów. Mężczyzna po nocy spędzonej w ośrodku dla osób nietrzeźwych usłyszy zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

 

Sprawa zaczęła się od wezwania na interwencję do jednego z bloków przy Alei Jana Pawła II. Zgłaszający powiedział, że ktoś kopie w drzwi jego mieszkania wyzywając go i grożąc mu śmiercią. Policjanci przybyli na miejsce nikogo już nie zastali ale pokrzywdzony wskazał gdzie mieszka sprawca tego zdarzenia. Okazało się że napastnikiem był młody sąsiad, który wcześniej zakłócał ciszę nocną. Funkcjonariusze poszli do jego mieszkania, gdzie go zatrzymali. W czasie interwencji 25-letni Damian L. był bardzo agresywny i wulgarny. Jego zachowanie w znacznym stopniu spowodowane było stanem trzeźwości.
Prosto ze mieszkania został przewieziony do izby wytrzeźwień. Dzisiaj gdy dojdzie do siebie usłyszy zarzuty gróźb karalnych, uszkodzenia mienia na kwotę 300 złotych i znieważenia funkcjonariuszy. za te czyny grozi mu do 5 lat więzienia.


dn/to.

Powrót na górę strony