Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Saszetkowy łup

Data publikacji 20.07.2011

Wolscy wywiadowcy zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież saszetki. Ich łupem padły m.in. dokumenty, telefon komórkowy, pieniądze oraz srebrny łańcuszek. Cała trójka trafiła do policyjnej celi. Za dokonane przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

Funkcjonariusze wolskiej policji otrzymali informację od świadka o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Z jego relacji wynikało, że trzech mężczyzn okradło śpiącego na kamiennym murku mężczyznę. Sprawcy uciekli w kierunku ulicy Żelaznej. Policjanci natychmiast podjęli działania zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców.

W rejonie skrzyżowania Solidarności z Żelazną wywiadowcy zauważyli odpowiadającym rysopisowi sprawców. Podczas interwencji u 33-letniego Rafała Ż.,32-letniego Roberta O. oraz 38-letniego Jacka K. policjanci ujawnili i zabezpieczyli skradziony łup należący do pokrzywdzonego.

Cała trójka została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży, za które kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet 5 lat.

ak, jk
 

Powrót na górę strony