Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany w kanapie, marihuana w zamrażarce

Data publikacji 14.07.2011

Kryminalni z północnopraskiego zespołu poszukiwań zatrzymali poszukiwanego od trzech lat 35 – letniego Mariusza F. Mężczyzna schował się przed policjantami w kanapie. Był poszukiwany listem gończym i dwoma nakazami doprowadzeń. Policjanci podczas przeszukania mieszkania znaleźli w zamrażarce marihuanę, a w kanapie butelkę z metadonem.

Kryminalni z północnopraskiego zespołu poszukiwań uzyskali informację, z której wynikało, że poszukiwany od trzech lat Mariusz F. ukrywa się na jednej z posesji przy ulicy Matuszewskiej. Dokonali kontroli adresu. Drzwi mieszkania otworzyła im kobieta. Była to konkubina poszukiwanego.

33 – latka wpuściła kryminalnych do środka i położyła się na łóżku. Twierdziła, że jest sama w domu. Policjanci zlustrowali wszystkie pomieszczenia. Ponieważ nie znaleźli poszukiwanego, poprosili kobietę, aby wstała. Potem otworzyli kanapę, na której leżała. W środku był Mariusz F.

Kryminalni przeszukali mieszkanie. W zamrażarce ujawnili marihuanę, a w łóżku butelkę z metadonem.

Mężczyzna był poszukiwany listem gończym i dwoma nakazami doprowadzeń. Za kradzież prądu i włamanie sąd skazał go na rok pozbawienia wolności.

mb/pz

Powrót na górę strony