Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pracował i oszukiwał

Data publikacji 13.07.2011

Policjanci zatrzymali 38-letniego Marka F. Mężczyzna pracował w hipermarkecie jako odpowiedzialny za zaopatrzenie. Od pewnego czasu wykorzystywał swoje stanowisko do oszustw. Naraził sklep na straty w wysokości około 5 tysięcy złotych, a sam zyskał na tym procederze kilkadziesiąt złotych. Teraz odpowie za popełnione przestępstwo przed sądem.

Policjanci z referatu patrolowego zostali skierowani na interwencję do hipermarketu.

Na miejscu ustalili, że 38-letni pracownik odpowiedzialny za zaopatrzenie sklepu, nie wykonywał swoich obowiązków uczciwie. Od jakiegoś czasu oszukiwał pracodawcę. Zamiast rozładowywać cały towar z przyjeżdżających ciężarówek, część palet z mrożonkami pozostawiał w samochodach i tym sposobem pozbawiał sklep towaru, a sam zyskiwał kilkadziesiąt złotych. W sumie straty powstałe w wyniku tego przestępczego procederu wyniosły prawie 5 tysięcy złotych. Funkcjonariusze zatrzymali Marka F.

W komendzie policjanci przyjęli zawiadomienie o oszustwie. Dziś w wydziale dochodzeniowo-śledczym funkcjonariusze przeanalizują zgromadzone materiały i przedstawią 38-latkowi zarzut oszustwa.

Powrót na górę strony