Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nożem chciał przekonać do siebie żonę

Data publikacji 12.07.2011

Znęcał się na małżonką zarówno psychicznie jak i fizycznie od dłuższego czasu. Policjanci zostali wezwani na interwencję dlatego, że tym razem krewki mąż postanowił nożem przekonywać żonę do swoich racji. W chwili zatrzymania 37-letni Sylwester B. miał 2,3 promila alkoholu we krwi. Dziś usłyszy zarzuty.

Policjanci z referatu patrolowego podjęli interwencję w jednym z mieszkań przy ulicy Grochowskiej. Pomocy wzywała kobieta, której mąż groził nożem.

Na miejscu okazało się, że 37-letni Sylwester B. od dłuższego już czasu znęca się psychicznie i fizycznie nad zawiadamiającą. Wielokrotnie poniżał ją wykrzykując pod jej adresem różne inwektywy, stosował również przemoc fizyczną. Przed przyjazdem funkcjonariuszy mężczyzna postanowił zastraszyć żonę i przekonać ją do swojego zdania. Zrobił to przy użyciu noża kuchennego.
Policjanci zareagowali błyskawicznie. Kiedy dostali się do mieszkania zastali w nim pijanego 37-latka, miał 2,3 promila alkoholu we krwi.

Funkcjonariusze zatrzymali Sylwestra B. pokrzywdzona złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Dziś w wydziale dochodzeniowo-śledczym zatrzymany usłyszy zarzuty.

ea/jw

Powrót na górę strony