Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili, bo nie chciał zawieźć ich koleżanki

Data publikacji 12.07.2011

Policjanci z bielańskiej patrolówki zatrzymali dwóch sprawców pobicia taksówkarza. 23-letni Grzegorz S. i 28-letni Paweł S. zaatakowali kierowcę, który nie chciał odwieźć do domu ich nietrzeźwej koleżanki. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Teraz staną przed sądem i odpowiedzą za pobicie. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności

Tuż po 2:00 pod jeden z bielańskich pubów została wezwana taksówka. Dwaj koledzy pomogli wsiąść do środka swojej nietrzeźwej koleżance. Taksówkarz, widząc w jakim stanie jest klientka, odmówił wykonania kursu. Pomiędzy kierowcą a kolegami klientki doszło do awantury. Mężczyźni zaatakowali kierowcę, pobili go i zniszczyli mu okulary korekcyjne. Taksówkarz od razu zawiadomił policję.

Powiadomieni o wszystkim policjanci z Bielan natychmiast podjęli interwencję. Przybyli na miejsce zdarzenia i zatrzymali dwóch awanturników. Grzegorz S. miał we krwi 1,9 promila, Paweł S. 1,5 promila. Noc spędzili w ośrodku dla osób nietrzeźwych.

Dzisiaj prowadzący sprawę policjanci przedstawią zatrzymanym zarzuty za pobicie. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

eb/pz

Powrót na górę strony