Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradła łososie

Data publikacji 05.07.2011

Nie była to jej pierwsza kradzież w tym sklepie. Po raz kolejny postanowiła zrobić bezpłatne zakupy spożywcze. Gustowała w wędzonym łososiu. Policjanci zatrzymali 22-letnią Emilię T. Kobieta wzięła z półek ryby i wędlinę o wartości 140 złotych, okazało się również, że wcześniej ukradła łososia powodując straty w wysokości 300 złotych. W wydziale do walki z przestępczością przeciwko mieniu usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi jej do 5 lat więzienia.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego udali się do sieciowego sklepu spożywczego, gdzie oczekiwali pracownicy ochrony z ujętą sprawczynią kradzieży.

Z relacji zawiadamiających wynikało, że 22-letnia Emilia T. już po raz kolejny odwiedziła ich sklep. Kolejny też raz dokonała kradzieży. Tym razem zaopatrzała się w wędlinę i wędzoną rybę, wszystko kosztowałoby ją 140 złotych. Niestety kobieta postanowiła nie regulować rachunku. Wówczas wyszło również na jaw, że  wcześniej, kiedy była w sklepie ukradła wędzonego łososia, którego wartość wyniosła 300 złotych.

Policjanci zatrzymali 22-latkę. Za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem, natomiast za przestępstwo odpowie przed sądem. W wydziale zwalczającym przestępczość przeciwko mieniu usłyszała już zarzut. Grozi jej do 5 lat więzienia.

ea/jw

Powrót na górę strony