Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał się do trzech pojazdów, a czwarty uszkodził

Data publikacji 24.06.2011

Policjanci z Bielan zatrzymali Rafała R., który włamał się do trzech pojazdów, a czwarty uszkodził. Na szczęście całe zdarzenie widzieli mieszkańcy pobliskiego bloku. 30-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem i uszkodzenie mienia. Policjanci będą teraz sprawdzać, czy mężczyzna nie ma na swoim koncie innych włamań do samochodów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Około godziny 01:00 jeden z mieszkańców bloku przy ulicy Daniłowskiego usłyszał dźwięk tłuczonej szyby. Postanowił sprawdzić skąd dobiegał hałas. Zauważył mężczyznę, który wybijał szyby w zaparkowanych przy ulicy samochodach, a potem zaczął przeszukiwać wnętrza pojazdów. Świadek od razu powiadomił policję.

Policjanci w ciągu kilku minut dotarli na miejsce. Mundurowi zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podanemu przez świadka. Gdy Rafał R. zauważył policyjny radiowóz, wyrzucił na trawnik radio. Mundurowi zatrzymali 30-latka. Policjanci ustalili, że mężczyzna włamał się to trzech zaparkowanych pojazdów, a czwarty uszkodził.

Rafał R. trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili mu trzy zarzuty za kradzież z włamaniem i jeden za uszkodzenie mienia. Mężczyzna jest doskonale znany warszawskiej policji, był już notowany za kradzieże z włamaniem.

mm, eb

Powrót na górę strony