Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamywacze zatrzymani

Data publikacji 21.06.2011

Policjanci z Ożarowa Maz. zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o kradzież z włamaniem i paserstwo. Z zebranych materiałów wynika, że Rafał L. i Sławomir L. włamali się do jednej z firm w Broniszach. Trzeci z zatrzymanych Marcin Ł. odpowie za paserstwo. Sprawcom grozi odpowiedni za kradzież z włamaniem do 10 lat pozbawienia wolności, za paserstwo do lat 5.

Dzięki skrupulatnie wykonanej pracy i zebranym danym operacyjnym przez policjantów, ożarowscy detektywi ustalili sprawców włamania. Wcześnie rano policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, a po południu został zatrzymany trzeci ze sprawców. Po przedstawieniu zebranego materiału, dwóm z nich Rafałowi L. lat 20 i Sławomirowi L. lat. 21, postawiono zarzut kradzieży z włamaniem, trzeci z zatrzymanych mężczyzn Marcin Ł. lat 21 usłyszał zarzut paserstwa. W trakcie wykonywanych czynności policjanci odzyskali cześć skradzionych przedmiotów.

Wszyscy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej izbie zatrzymań. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności a za paserstwo do lat 5.

dt, gs

 

Powrót na górę strony