Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za pobicie

Data publikacji 21.06.2011

Trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą za pobicie zatrzymali mokotowscy policjanci. 26-letni Arkadiusz Ż., 18-letni Krystian K. oraz 19-letni Krzysztof K. zaatakowali w parku przypadkowego przechodnia, który wyszedł na spacer z psem. Napastnicy usłyszeli już zarzut za popełnione przestępstwo. Teraz grozi im kara do 3 lat więzienia.

Funkcjonariusze zostali powiadomieni o pobiciu, które miało miejsce przy ulicy Gruszczyńskiego. Z relacji poszkodowanego mężczyzny wynikało, że około 5.00 wyszedł na spacer z psem. Kiedy przechodził przez park zauważył trzech młodych mężczyzn, którzy w pewnej chwili podbiegli do niego i zaczęli go bić. Napastnicy uderzali go pięściami i kopali po całym ciele, a potem uciekli.

Zaledwie kilkunastu minut potrzebowali policjanci, aby schwytać sprawców. W rejonie pobliskiej szkoły mundurowi zauważyli trzech mężczyzn odpowiadających podanemu rysopisowi. 26-letni Arkadiusz Ż., 18-letni Krystian K. oraz 19-letni Krzysztof K. zostali przewiezieni do mokotowskiej komendy. Wszyscy byli pijani. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty za popełnione przestępstwo. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

ea/mb
 

Powrót na górę strony