Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Specjalizowali się” w okradaniu domków letniskowych

Data publikacji 09.06.2011

Poszukiwany przez karczewskich policjantów 56-letni Adam G., został zatrzymany po kolizji, do której doszło na terenie Otwocka. Wówczas kierujący pojazdem Stanisław S. zbiegł z miejsca zdarzenia. Mężczyźni są podejrzewani o dokonanie co najmniej 40 włamań do domków letniskowych na terenie powiatu garwolińskiego. Dziś już obaj znajdują się w policyjnej celi.

Przed dwoma dniami w ręce otwockich policjantów wpadł 56-letni Adam G. po kolizji drogowej z miejsca zdarzenia oddalił się kierowca, natomiast po sprawdzeniu przez funkcjonariuszy pasażera, okazało się, że policjanci z komisariatu w Karczewie poszukują go do kradzieży m.in. przewodów telekomunikacyjnych. Na trop Adama G. karczewscy mundurowi wpadli dzięki zapamiętaniu tablicy rejestracyjnej fiata, który w dniu kradzieży widziany był w okolicy.

Choć tablice rejestracyjne w bezpośredni sposób nie doprowadziły do 56-latka, samochód nie był bowiem przerejestrowany, to mimo to, funkcjonariusze ustalili, że właśnie ten mężczyzna wspólnie 50-letnim Stanisławem S. stoją za kradzieżą przewodów.

Obaj mężczyźnie uczestniczyli również w kolizji, z której oddalił się Stanisław S., a przede wszystkim są poszukiwani przez policjantów z komendy powiatowej w Garwolinie. Bo to właśnie tam przez ostatnie miesiące „specjalizowali” się w okradaniu domków letniskowych. Stanisław S. wczoraj został zatrzymany przez policjantów z Garwolina.

Z informacji przekazanych przez garwolińskich mundurowych wynika, że są oni odpowiedzialni, za co najmniej 40 włamań. Jeszcze dziś Adam G. z komisariatu w Karczewie trafi do garwolińskiej komendy.

 

ak, js
 

Powrót na górę strony