Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się nad rodzicami, groził siostrze

Data publikacji 07.06.2011

42-letni Jacek G. najbliższe co najmniej 3 miesiące spędzi w areszcie, tak zdecydował sąd. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy tuż po tym, jak po raz kolejny wszczął w domu awanturę, poturbował swoich rodziców i z nożem w ręku groził siostrze, że ją zabije. Teraz odpowie za swoje czyny. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci otrzymali wezwanie na interwencję do mieszkania, gdzie szalał 42-letni mężczyzna.

Z relacji zawiadamiających wynikało, że Jacek G. wpadł w szał, nie pierwszy już raz wszczął awanturę, podczas której poniszczył część domowych sprzętów, wykrzykiwał wulgaryzmy, poniżał swoich rodziców, doszło też do naruszenia ich nietykalności cielesnej, matce wbił w dłoń zaostrzony ołówek, a ojca przewrócił na podłogę i kopał po całym ciele. Na koniec chwycił nóż kuchenny i groził swojej siostrze, że ją zabije.

Policjanci błyskawicznie opanowali sytuację. Zatrzymali pijanego krewkiego mężczyznę. Po pobycie w ośrodku dla osób nietrzeźwych usłyszał zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego oraz gróźb karalnych. W sądzie podjęto decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.Może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

dt, jw

 

Powrót na górę strony