Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Chudy czy gruby"?

Data publikacji 06.06.2011

W ręce mokotowskich policjantów został przekazany 29-letni Marcin M. Mężczyzna ukradł w jednym ze sklepów przy ulicy Wołoskiej 9 sztuk spodni o łączne wartości prawie 1.200 złotych. 29-latek wychodząc ze sklepu pracownikowi ochrony wydał się dużo potężniejszy zwłaszcza wokół pasa. Teraz odpowie za kradzież za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Wołoskiej. Do lokalu wszedł młody mężczyzna i zaczął wybierać ubrania. Jednak do wyjścia skierował się bez zakupów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jego wygląd znacznie różnił się przed wejściem do placówki. Podejrzenie pracownika ochrony wzbudziła obszerna część wokół pasa mężczyzny. Jak się okazało, za paskiem od spodni schował torbę, w której ukrył 9 sztuk spodni o łączne wartości prawie 1.200 złotych.

Policjanci zatrzymali 29-letniego Marcina M. Został osadzony w policyjnym areszcie i już usłyszał zarzuty za kradzież. Za przestępstwo to grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

dt, ac

Powrót na górę strony