Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za kradzież laptopa

Data publikacji 06.06.2011

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu błyskawicznie po przyjęciu zgłoszenia wytypowali sprawcę kradzieży laptopa. Równie szybko zatrzymali 27-letniego Przemysława K. Mężczyzna ukradł komputer, portfel oraz dokumenty jednemu z uczestników zawodów sportowych. Funkcjonariusze przedstawili zatrzymanemu zarzut, młody człowiek dopuścił się kradzieży w warunkach recydywy, w dalszej kolejności sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt.

Do komendy zgłosił się mężczyzna, któremu ktoś ukradł laptopa oraz portfel z pieniędzmi i dokumentami. Zdarzenie miało miejsce na terenie obiektu sportowego w czasie trwania zawodów.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zajęli się sprawą. Przeprowadzili niezbędne czynności operacyjne oraz sprawdzenia. W zasadzie błyskawicznie doprowadziły one policjantów do sprawcy kradzieży. Stróże prawa trafnie wytypowali mężczyznę, który ukradł laptopa oraz dokumenty. Chwilę później 27-letni Przemysław K. był już w rękach funkcjonariuszy.

Okazało się, że dopuścił się kradzieży w warunkach recydywy. Usłyszał zarzut. Sąd zastosował wobec zatrzymanego środek  zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu tymczaswego.

dt, jw

Powrót na górę strony