Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy pobicia po zarzutach

Data publikacji 30.05.2011

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu postawili czterem mężczyznom zarzut pobicia. Pokrzywdzony jest konkubentem matki dwóch zatrzymanych. Podejrzanym grozi do 3 lat więzienia.

Po 20:00 policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zostali wezwani do mieszkania na Woli. W środku zastali parę – mężczyzna miał liczne obrażenia na całym ciele. Z relacji kobiety wynikało, że czterech mężczyzn, w tym dwóch jej synów, wtargnęło do mieszkania i pobiło jej konkubenta. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala na badania.

Jednego z podejrzanych funkcjonariusze zatrzymali przy ul. Płockiej, był nim 18-letni Sebastian K. Pozostałych mężczyzn (19-letniego Patryka K., 21-letniego Kamila B. i 17-letniego Piotra W.), którzy brali udział w pobiciu, mundurowi zatrzymali w tramwaju u zbiegu ulicy Wolskiej z Młynarską. Wszyscy zostali przewiezieni do komendy, gdzie zbadano ich trzeźwość: w organizmie mieli od 0,1 do 2,8 promila.

18-letni Sebastian K., 19-letni Patryk K., 21-letni Kamil B. i 17-letni Piotr W. usłyszeli zarzut pobicia. Wszyscy przyznali się do zarzucanego im czynu. Prokurator wyznaczył każdemu z nich karę 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, dozór kuratora i grzywnę wysokości 300 złotych.

jk/eg
 

Powrót na górę strony