Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł pieniądze ze sklepowych kas

Data publikacji 30.05.2011

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu na Mokotowie zatrzymali obywatela Gruzji. Mężczyzna jest podejrzany o kradzieże pieniędzy z kas sklepowych na terenie galerii handlowej. 47-latek ma na swoim koncie trzy takie przestępstwa, ale niewykluczone, że może on mieć związek z podobnymi zdarzeniami na terenie całej Warszawy. Złodziej został już tymczasowo aresztowany przez sąd. Grozi mu kara do 5 lat więzienia

Kilka dni temu funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie o kradzieży pieniędzy w jednym ze sklepów na terenie galerii handlowej. Sprawca wykorzystując nieuwagę personelu zabrał z kasy ponad 900 złotych i uciekł. Zaledwie dwa dni później policjanci zostali powiadomieni, że na terenie Śródmieścia w jednym ze sklepów został ujęty mężczyzna, który może mieć związek z tym przestępstwem. 47-letni obywatel Gruzji został zatrzymany i przewieziony do mokotowskiej komendy.

Policjanci ustalili, że złodziej dokonał jeszcze dwóch podobnych kradzieży w lutym i w kwietniu. Mężczyzna ukradł łącznie ponad 5.500 złotych. Teraz funkcjonariusze sprawdzają, czy nie ma on związku z podobnymi kradzieżami na terenie centrów handlowych. 47-latek usłyszał już trzy zarzuty i został tymczasowo aresztowany przez sąd. Teraz może trafić za kratki nawet na 5 lat.

jk/mb

Powrót na górę strony