Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pozostawiła mu list pożegnalny, a zabrała jego dowód i pieniądze

Data publikacji 27.05.2011

20- letnia Patrycja S., mieszkanka Wisły, została zatrzymana przez dzielnicowego z komisariatu w Józefowie. Młoda kobieta odpowie za kradzież, której dokonała u poznanego przez internet mieszkańca gminy Wiązowna. Wcześniej zgłoszono również jej zaginięcie.

Patrycja S. przed miesiącem przyjechała z Wisły do domu poznanego przez internet również 20-letniego mieszkańca gminy Wiązowna. Między 20-latkami stosunki nie układały się jednak najlepiej i przed kilkoma dniami Patrycja S. wyszła z domu pozostawiając jedynie list pożegnalny.

Jej rówieśnik, u którego przebywała, zgłosił jej zaginięcie, a przy okazji policjanci z posterunku w Wiązownie ustalili, że młoda kobieta, zanim opuściła mieszkanie, skradła portfel swojego przyjaciela wraz z dowodem osobistym i kwotą 300 złotych.

Już po dwóch dniach poszukiwaną kobietę zauważył na jednej z ulic w Wiązownie dzielnicowy z komisariatu w Józefowie. Patrycja S. została zatrzymana. Odpowie teraz nie tylko za kradzież portfela, ale również za przywłaszczenie cudzego dowodu osobistego.

Przestępstwo, którego dopuściła się mieszkanka Wisły zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

jk/js
 

Powrót na górę strony