Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za narkotyki i próbę przekupstwa

Data publikacji 21.05.2011

Kryminalni z Piaseczna zatrzymali kolejną osobę, która miała przy sobie narkotyki. W czasie kontroli osobistej przy 37-letnim mężczyźnie funkcjonariusze ujawnili amfetaminę i kokainę. Tomasz L. chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej za posiadanie środków odurzających próbował przekupić policjantów, w ten sposób dopuścił się kolejnego przestępstwa. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem

Kryminalni obserwowali pewnego mężczyznę w rejonie ulicy Raszyńskiej. Z informacji, jakie posiadali wynikało, że może on posiadać narkotyki. Kiedy ten zorientował się co się dzieje, próbował dyskretnie oddalić się, jednak policjanci uniemożliwili mu ucieczkę. W czasie kontroli osobistej kryminalni ujawnili przy Tomaszu L. działkę amfetaminy i kokainy.

Mężczyzna zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, chcąc uniknąc odpowiedzialności karnej, próbował jeszcze przekupić funkcjonariuszy, proponując im 4000 złotych w zamian za zapomnienie o całej sprawie. Tym pogrążył się jeszcze bardziej. Został natychmiast zatrzymany i przewieziony do komendy.

Piaseczyńscy śledczy, sprawdzają czy 37-latek nie zajmował się również handlem substancjami odurzającymi. Za posiadanie narkotyków i próbę przekupstwa grozi mu nawet do 8 lat więzienia. Wczoraj decyzją prokuratury Tomasz L. został objęty dozorem policyjnym.

jw/hkk

Powrót na górę strony