Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadka dwóch handlarzy narkotyków

Data publikacji 18.05.2011

Mińscy kryminalni regularnie prowadzą działania, skierowane przeciwko dilerom i osobom ukrywającym narkotyki. W jednej z prowadzonych spraw udało się policjantom zgromadzić materiał dowodowy, potwierdzający, że dwóch mieszkańców Mińska 18-letni Mateusz B. i 21-letni Hubert Sz. sprzedawało narkotyki na terenie miasta. Obydwaj usłyszeli zarzut udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

W ręce policjantów z mińskiej komendy wpadają nie tylko tzw. drobni posiadacze środków odurzających, którzy zatrzymywani są z pojedynczymi porcjami bądź działkami narkotyków. Funkcjonariusze dokładnie analizują wszystkie sprawy i szukają źródła, skąd mogą pochodzić narkotyki.

Efektem jednej ze spraw prowadzonych przez mińskich kryminalnych było zatrzymanie, na przełomie ostatnich tygodni, dwóch dilerów sprzedających narkotyki w Mińsku Mazowieckim. Okazali się nimi: 18-letni Mateusz B. i 21-letni Hubert Sz. Zarówno jeden, jak i drugi usłyszeli ten sam zarzut, udzielania narkotyków za pieniądze.

To jednak nie koniec policyjnych działań. Kryminalni już planują kolejne realizacje i przeszukania w mieszkaniach, gdzie ukrywa się środki odurzające. Policjanci przypominają, że za posiadanie narkotyków, nawet najmniejszą ich ilość, można trafić do więzienia na 3 lata, za handel nimi na 10 lat.

ea/dn
 

Powrót na górę strony