Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradł wolontariuszkę z turnieju dla niepełnosprawnych

Data publikacji 18.05.2011

Pokrzywdzona, która pracowała jako wolontariuszka podczas turnieju dla niepełnosprawnych, padał ofiarą złodzieja. Rafał D. na swoim koncie ma niejedną taką kradzież, ostatnie 2,5 roku spędził za kratkami. 33-latek wpadł w ręce bielańskich kryminalnych gdy szedł na bazar, sprzedać telefon. Teraz będzie odpowiadał jako recydywista.

Rafał D. na swoim koncie ma niejedno przestępstwo. Karany był za posiadanie narkotyków i liczne kradzieże sklepowe. W sumie za kratkami spędził 2, 5 roku. W styczniu 33-latek wyszedł z zakładu karnego, ale pobyt tam niczego go nie nauczył, gdyż ponownie sięgnął po cudzą własność.

Tym razem mężczyzna wszedł na teren szkoły przy ulicy Mścisławskiej, gdzie odbywał się turniej dla osób niepełnosprawnych. Rafał D. wykorzystał fakt, że pokrzywdzona , która pracowała tam jako wolontariuszka, nie pilnowała swojej torebki. Wykorzystując jej nieuwagę zabrał portfel z pieniędzmi i telefon komórkowy. 33-latek jeszcze tego samego dnia wrzucił portfel do Wisły, a telefon zamierzał sprzedać.

Wczoraj kryminalni z Bielan zatrzymali Rafała D., gdy szedł na bazar, sprzedać skradziony dwa dni temu telefon. Gdy 33-latek zobaczył mundurowych wyrzucił na trawnik aparat telefoniczny. Takie zachowanie nie uszło uwadze policjantów. Szybko wyszło na jaw, jakie przestępstwa ma na swoim sumieniu mieszkaniec Bielan.

Tym razem mężczyzna będzie odpowiadał za popełnienie przestępstwa w warunkach recydywy. Teraz na prawie 8 lat może trafić za kratki.

bw/eb

Powrót na górę strony