Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował taksówkarza

Data publikacji 17.05.2011

Adam P. zamówił kurs taksówką w okolice Nieporętu. W lesie pasażer wyjął nóż i zagroził kierowcy użyciem, a następnie odjechał audi taksówkarza. Policjanci z Legionowa szybko ustalili i zatrzymali napastnika. Mężczyzna prawdopodobnie usłyszy zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Jak ustalili policjanci, kilka dni temu na jednej z ulic w Warszawie Adam P. zamówił kurs w okolice Nieporętu. W czasie, gdy przejeżdżali przez tereny leśne w miejscowości Wólka Radzymińska mężczyzna wyjął ze swojej teczki nóż. Wystraszony kierowca zatrzymał się i wysiadł z samochodu, w obawie o swoje życie i zdrowie. Gdy tylko taksówkarz wysiadł z samochodu, Adam P. wsiadł na miejsce kierowcy i odjechał.

Taksówkarz natychmiast powiadomił o zdarzeniu policjantów. Wspólne działania operacyjne legionowskich policjantów i policjantów z Nieporętu doprowadziły do sprawcy rozboju. W miejscowości Słupno funkcjonariusze odnaleźli porzucone audi. Zatrzymali Adama P., mieszkańca powiatu wołomińskiego.

Mężczyzna prawdopodobnie usłyszy zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności z udziałem Adama P. będą prowadzone przez prokuraturę.

 

ak, ds
 

Powrót na górę strony