Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny diler za kratkami

Data publikacji 16.05.2011

Kryminalni zatrzymali mężczyznę, który handlował narkotykami. Policjanci znaleźli w miejscu zamieszkania19-letniego Bartosza G. marihuanę oraz elektroniczną wagę. W ręce funkcjonariuszy wpadł również jego klient, który miał przy sobie niewielką ilość środków odurzających. Za handel narkotykami grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili kolejną osobę podejrzewaną o handel środkami odurzającymi. 19-letni Bartosz G. został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania. Funkcjonariusze znaleźli we wraku pojazdu, który stał na posesji torebkę z marihuaną, a w garażu elektroniczną wagę oraz foliowe woreczki zamykane strunowo. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

19-latek kilka dni wcześniej sprzedał marihuanę 20-latkowi, który wpadł w ręce funkcjonariuszy w rejonie Dworca Południowego. Policjanci znaleźli narkotyki w jego portfelu. Mężczyzna usłyszał już zarzut za posiadanie narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia. Bartosz G. odpowie również za handel marihuaną, za co może trafić za kratki nawet na 10 lat. 19-latek na wniosek policjantów i prokuratury został już tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

dt, mb
 

Powrót na górę strony