Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł z marihuaną

Data publikacji 15.05.2011

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii kolejnej osobie przedstawią zarzut za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Policyjni wywiadowcy zatrzymali wczoraj Roberta W., który miał przy sobie marihuanę. Funkcjonariusze ustalają pochodzenie zabezpieczonego narkotyku, a zatrzymanemu 22-latkowi za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet 3 lat więzienia.

Na ulicy Dominikańskiej policyjni wywiadowcy z Piaseczna obserwowali młodego mężczyznę, zachodziło bowiem uzasadnione podejrzenie, że może on posiadać narkotyki. Gdy mężczyzna zauważył, że jest obserwowany na reakcję było już za późno. Policjanci przystąpili do legitymowania.

Legitymowany mężczyzna był bardzo niespokojny i zdenerwowany. Okazało się, że miał przy sobie susz roślinny. 22-latek został zatrzymany i przewieziony na komendę. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, a wykonane badania potwierdziły, że jest to 0,62 gramy marihuany.

Funkcjonariusze ustalają teraz, gdzie mężczyzna kupował narkotyki oraz czy zajmował się ich rozprowadzaniem. Za posiadanie prawem zabronionych środków ustawa przewiduje karę nawet do 3 lat więzienia.

bw/hkk
 

Powrót na górę strony