Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zamiast w zagraniczną delegację trafili do ośrodka dla osób nietrzeźwych

Data publikacji 14.05.2011

Policjanci z warszawskich Włoch zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w hotelu wszczęli awanturę z pracownikami ochrony. Paweł Z., Rafał Ch. i Karol Z. zamiast lecieć w służbową delegację trafili do ośrodka dla osób nietrzeźwych. Ponadto odpowiedzą za znieważenie interweniujących funkcjonariuszy, za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przed 2:00 w nocy policjanci z warszawskich Włoch zostali wezwani do jednego z hoteli na terenie dzielnicy. Na miejscu okazało się, że trzej nietrzeźwi mężczyźni, którzy byli gośćmi hotelu wszczęli awanturę, podczas której szarpali się z pracownikami ochrony.

32-letni Krzysztof G., 29-letni Rafał Ch. oraz 26-letni Karol Z. utrudniali policjantom wykonywanie czynności służbowych oraz używali wobec nich słów obraźliwych. Wszyscy zostali zatrzymani i przewiezieni do ośrodka dla osób nietrzeźwych. Jak ustalili policjanci, mężczyźni wcześnie rano mieli lecieć samolotem w służbową delegację. Po wytrzeźwieniu Krzysztof G. Rafał Ch. i Karol Z. usłyszeli zarzuty za znieważenie funkcjonariuszy. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

bw/ew
 

Powrót na górę strony