Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrywał amfetaminę i marihuanę

Data publikacji 14.05.2011

Nowodworscy kryminalni zatrzymali 27-letniego Jarosław Ch. Mężczyzna jest podejrzany o posiadania środków odurzających. Funkcjonariusze znaleźli w kieszeni jego ubrania marihuanę i amfetaminę. Za posiadanie środków odurzających, może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

27-latek przechodził właśnie ulicą Kopernika w Nowym Dworze, gdy spostrzegli go kryminalni. Mężczyznę zgubiło nerwowe zachowanie, które zainteresowało policjantów. Postanowili sprawdzić, dlaczego tak się zachowuje. Podczas kontroli Jarosława Ch., kryminalni z Nowego Dworu Mazowieckiego, znaleźli w kieszeni jego spodni dwie małe, foliowe torebki. Jedna była z suszem roślinnym, a w drugiej znajdował się biały proszek. Znalezisko zostało zabezpieczone do sprawdzenia. 27-latka policjanci zatrzymali i przewieźli do policyjnej celi.

W komendzie susz i proszek funkcjonariusze zbadali i okazało się, że jest to marihuana oraz amfetamina. Zatrzymany został już przesłuchany i dochodzeniowcy przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

bw/ij
 

Powrót na górę strony