Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani za kratkami

Data publikacji 11.05.2011

Piaseczyńscy policjanci w ciągu kilku godzin zatrzymali dwie osoby poszukiwane. Najpierw w ręce kryminalnych wpadł 45-letni Sławomir B., który na podstawie nakazu doprowadzenia został umieszczony w areszcie śledczym. Kilka godzin później policjanci zatrzymali 26-letniego Marka S., poszukiwanego również w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci pionu kryminalnego otrzymali informację, że 45-letni Sławomir B. najprawdopodobniej jest właśnie u siebie w domu. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego wydanego przez Sąd Rejonowy w Piasecznie. Funkcjonariusze błyskawicznie udali się pod wskazany adres i tam faktycznie zastali mężczyznę, który ma odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo. Został on zatrzymany i zgodnie z dyspozycją nakazu umieszczony w areszcie śledczym,.

Dosłownie kilka godzin później kryminalni zatrzymali 26-letniego Marka S. Mężczyzna od pewnego czasu ukrywał się na terenie powiatu. Wszystko wskazywało na to, że dobrze zdawał sobie sprawę, że jest poszukiwany. Nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego za 26-latkiem wydał również Sąd Rejonowy w Piasecznie. Mężczyzna ma do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem.

bw/hkk

Powrót na górę strony