Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kokaina, haszysz i marihuana

Data publikacji 11.05.2011

Stołeczni wywiadowcy zatrzymali 29-letniego Grzegorza T., który narkotyki miał przy sobie i w mieszkaniu. Funkcjonariusze w bieliźnie osobistej mężczyzny ujawnili trzy porcje marihuany i porcję haszyszu. W jego mieszkaniu natomiast 0,89 grama kokainy. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Stołeczni wywiadowcy pełniący służbę w rejonie ulicy Włochowskiej zwrócili uwagę na mężczyznę siedzącego w zaparkowanej toyocie. Policjanci postanowili go wylegitymować. W trakcie czynności okazało się, że 29-latek miał w bieliźnie osobistej trzy torebki z marihuaną i porcję haszyszu. Grzegorz T. został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Po przeszukaniu pokoju, który zajmował mężczyzna, kryminalni znaleźli 0,89 grama kokainy. Wczoraj śledczy przedstawili Grzegorzowi T. zarzuty za posiadanie środków odurzających. Policjanci ustalają teraz, od kogo zatrzymany kupował narkotyki, a także czy zajmował się ich rozprowadzaniem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia.

bw/ew

Powrót na górę strony