Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymana nieuczciwa ekspedientka

Data publikacji 30.04.2011

Ursynowscy policjanci zatrzymali nieuczciwą ekspedientkę. Barbara K. przywłaszczyła kartę płatniczą, którą jeden z klientów pozostawił na sklepowej ladzie. Potem 28-latka zapłaciła nią za zakupy, podrabiając podpis jej właściciela. Kobieta usłyszała już zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi jej kara nawet do 8 lat więzienia.

28-letnia Barbara K. była zatrudniona w sklepie przy ulicy Puławskiej zaledwie trzy tygodnie. Kiedy jeden z klientów zostawił swoją kartę płatniczą na ladzie, niewiele myśląc schowała ją i postanowiła wykorzystać przy najbliższej okazji. Jeszcze tego samego dnia zapłaciła nią za zakupy zrobione w placówce, w której pracowała. Potem udała się do innego sklepu i zaopatrzyła się w alkohol wart ponad 70 złotych, ponownie posługując się cudzą kartą. Za każdym razem podrabiała podpis jej właściciela. Sprawa wyszła na jaw, kiedy zgłosił on kradzież ursynowskim funkcjonariuszom.

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu szybko ustalili, kto ma związek z tą sprawą. Zatrzymali Barbarę K. w miejscu jej zamieszkania. Jak ustalili funkcjonariusze 28-latka przy pomocy karty zrobiła zakupy na łączną kwotę ponad 250 złotych. Potem pozbyła się jej, wyrzucając prawdopodobnie do śmietnika. Teraz nieuczciwa ekspedientka może trafić "za kratki" nawet na 8 lat.

mb/ij
 

Powrót na górę strony