Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył w schowku

Data publikacji 30.04.2011

Pięć torebek strunowych z marihuaną w schowku pojazdu znaleźli policjanci z komisariatu w Lesznowoli podczas kontroli. Narkotyki zostały zabezpieczone, a 30-letni Arkadiusz C. został zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi nawet do 3 lat więzienia.

Policjanci z komisariatu w Lesznowoli od pewnego czasu obserwowali mieszkańca powiatu grójeckiego, który często bywał w Wólce Kosowskiej. Zachodziło bowiem uzasadnione podejrzenie, że mężczyzna może mieć narkotyki. Wczoraj tuż po 12.00 w tej miejscowości,  znowu  pojawiła się toyota, którą poruszał się podejrzewany mężczyzna.

Policjanci zatrzymali kierowcę auta do kontroli. W trakcie sprawdzania pojazdu, w schowku znaleźli pięć torebek strunowych z suszem roślinnym. 30-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, a następnie przebadali narkotestem. Badanie wykazało, że jest to marihuana. Za posiadanie środków odurzających grozi zatrzymanemu do 3 lat pozbawienia wolności.

hkk/ij

Powrót na górę strony