Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o zabójstwo taksówkarza zatrzymany

Data publikacji 30.04.2011

21-letni mężczyzna, obywatel Armenii, został zatrzymany przez otwockich policjantów. To on jest podejrzany o zabójstwo, której ofiarą padł 63-letni taksówkarz jednej z otwockich korporacji. Zatrzymanemu grozi teraz nawet do 25 lat pozbawienia wolności.

Ubiegłej nocy w Józefowie na jednym z parkingów ujawniono otwartą i porzuconą taksówkę otwockiej korporacji, wewnątrz pojazd pokrywały liczne ślady krwi. Funkcjonariusze przeszukując okolicę odnaleźli właściciela samochodu. Niestety 63-letni mężczyzna już nie żył. Na jego ciele mundurowi znaleźli liczne ślady zadane ostrym narzędziem.

Policjanci z otwockiego wydziały kryminalnego skrupulatnie odtworzyli godziny poprzedzające to tragiczne wydarzenie. Funkcjonariusze w wyniku podjętych działań operacyjnych szybko ustalili, kto pomiędzy godziną 2.00 a 3.00 w nocy był ostatnim pasażerem taksówki. Okazało się, że był nim 21- letni obywatel Armenii zamieszkujący w Otwocku. Mężczyzna został zatrzymany.

Podczas rozmowy z policjantami zatrzymany zaprzeczał by ze sprawą zabójstwa miał cokolwiek wspólnego, jednak zebrane w sprawie i przedstawione mu dowody, przekonały go do przyznania się do popełnienia tej zbrodni. Nie potrafił jednak wytłumaczyć swojego zachowania przyznał, że był pod wpływem środków odurzających. Całość sprawy została natychmiast przekazana Prokuraturze Rejonowej w Otwocku.

Przestępstwo, które zarzuca się 21-lakowi zagrożone jest karą 25 lat pozbawienia wolności.

js/ij
 

Powrót na górę strony