Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzież sklepowa i siedem listów gończych

Data publikacji 29.04.2011

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali kobietę, która próbowała wynieść ze sklepu sześć damskich bluzeczek o wartości blisko tysiąca złotych. Po sprawdzeniu okazało się że 31-letnia Małgorzata H. jest poszukiwana 7 listami gończymi i nakazami doprowadzenia. Dzisiaj dochodzeniowcy przedstawią jej kolejny zarzut kradzieży. Za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policyjny patrol został wezwany do dużego sklepu odzieżowego. Pracownicy ochrony ujęli tam kobietę, która próbowała wynieść damskie bluzki nie płacąc za te towary. W czasie sprawdzenia kobieta bardzo prosiła funkcjonariuszy aby ją zwolnili, gdyż karmi niemowlę. Gdy zorientowała się, że nic już nie wskóra, to powiedziała, że jest poszukiwana do "odsiadki" kary w kilku różnych sprawach.

W zbiorach informatycznych była poszukiwana 7 listami gończymi i nakazami doprowadzenia za swoje stare sprawy. W większości przypadków chodziło o kradzieże.
Ostatnią noc 31-latka spędziła w policyjnym areszcie a dzisiaj odpowie za kradzież ubrań o wartości blisko 1000 zł. Grozi jej za to do 5 lat więzienia.

dt, to
 

Powrót na górę strony