Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany za kratkami

Data publikacji 29.04.2011

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie „tropiący” ukrywających się przestępców, zatrzymali kolejnego z nich. Tym razem w ich ręce wpadł 25-letni mężczyzna poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego wydanym przez Sąd Rejonowy w Piasecznie. Mając do „odsiadki” 2 lata, nie miał zamiaru stawić się do zakładu karnego. Teraz odbędzie zasądzona karę za rozbój.

25-latek, poszukiwany do odbycia kary 2 lat więzienia, został zatrzymany przez funkcjonariuszy z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie. Mężczyzna nie miał zamiaru dobrowolnie odpowiadać za przestępstwo, którego się dopuścił.

Wczoraj policjanci przeprowadzili działania mające na celu zatrzymanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W wyniku tych działań zatrzymali na terenie gminy Konstancie-Jeziorna 25-latka poszukiwanego nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego lub zakładu karnego

Kamil S. „zapomniał” zgłosić się do zakładu karnego, w którym miał odbyć karę 2 lat pozbawienia wolności za rozbój. Nakaz doprowadzenia wydał za nim Sąd Rejonowy w Piasecznie.

jk/hkk

Powrót na górę strony