Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

Data publikacji 29.04.2011

Policjant z Wilanowa zatrzymał po służbie złodzieja. Krzysztof M. kradł z bloku przy ulicy Strzeleckiego przewody instalacji elektrycznej, kiedy został namierzony przez mieszkającego na Ursynowie funkcjonariusza. 32-latek, który swoim zachowaniem naraził na niebezpieczeństwo wiele osób, został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Ursynowscy mundurowi otrzymali informację, że w jednym z bloków przy ulicy Strzeleckiego funkcjonariusz z Wilanowa ujął złodzieja kabla uziemiającego. 32-letni Krzysztof M. na klatce schodowej w bloku odciął przewody, a następnie schował je do torby. Wtedy właśnie zaskoczył go policjant, który w czasie wolnym od pracy podjął interwencję i ujął złodzieja na gorącym uczynku. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci ustalili, że wartość skradzionych przewodów instalacji elektrycznej to blisko 3.000 złotych. Mężczyzna miał również przy sobie dokumenty innej osoby. Ponieważ w rejonie, w którym został zatrzymany 32-latek miały miejsce podobne kradzieże, funkcjonariusze ustalają, czy nie ma on z nimi związku. Krzysztof F. uszkadzając instalację elektryczną w bloku mógł narazić na niebezpieczeństwo jego mieszkańców. Teraz odpowie za trzy przestępstwa. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

dt, ac, mb

Film Policjant po służbie zatrzymał złodzieja


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjant po służbie zatrzymał złodzieja (format flv - rozmiar 1.58 MB)

Powrót na górę strony