Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

350 gramów marihuany wyrzucił przez okno

Data publikacji 28.04.2011

350 gramów marihuany, fifki, dwie wagi elektroniczne oraz pieniądze w kwocie 4300 złotych zabezpieczyli kryminalni wolskiej komendy w trakcie przeszukania pomieszczeń należących do 20-letniego Daniela C. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany mężczyzna razem z Danielem S. i Norbertem W. czynili przygotowania do wprowadzenia do obrotu narkotyki. Wczoraj w prokuraturze cała trójka usłyszała zarzuty, dziś o ich dalszym losie zadecyduje sąd rejonowy. Za ten czyn grozi im kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością narkotykową mieli informacje, że w jednym z lokali na Woli prawdopodobnie znajduje się znaczna ilość środków odurzających. Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres. Będąc na klatce bloku zauważyli wychodzącego z lokalu młodego mężczyznę. Legitymowanym okazał się 20-letni Daniel S. Po wejściu do mieszkania kryminalni wyczuli silną woń marihuany i zastali 19-latka.

Norbert W. na widok mundurowych wyrzucił przez okno plecak. Myślał, że w ten sposób wraz z kolegą unikną odpowiedzialności. W plecaku funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 350 gramów  marihuany, wagę elektroniczną i pieniądze w kwocie 4300 złotych. Podczas interwencji do mieszkania wrócił jego właściciel 20-letni Daniel C.

Cała trójka została zatrzymana i przewieziona na ul. Żytnią. Wczoraj w prokuraturze rejonowej usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i czynienia przygotowania do wprowadzenia do obrotu środków odurzających. Dzisiaj i ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za ten czyn grozi im nawet 8 lat więzienia.

ea/jb


 

Powrót na górę strony