Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał w domu 31 sztuk ostrej amunicji

Data publikacji 27.04.2011

Grzegorz P. już od dłuższego czasu wszczynał awantury swojej żonie. Nie mógł się pogodzić z ich rozstaniem. Będąc pod wpływem alkoholu napadł na nią w mieszkaniu i groził pozbawieniem życia. Przestraszona kobieta zawiadomiła Policję. W mieszkaniu mężczyzny mundurowi znaleźli 31 sztuk ostrej amunicji. 38-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania bez zezwolenia amunicji i kierowanie gróźb karalnych. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Grzegorz P. był już karany za znęcanie się nad rodziną. Mimo tego od dłuższego czasu wszczynał awantury swojej żonie. Nie mógł się pogodzić z ich rozstaniem. Dwa dni temu, będąc pod wpływem alkoholu szarpał, wyzywał i groził żonie pozbawieniem życia. Przestraszona kobieta o pomoc zwróciła się do wolskich mundurowych. W mieszkaniu mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli 31 sztuk ostrej amunicji.

38-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. W prokuraturze usłyszał zarzuty posiadania bez zezwolenia amunicji i kierowanie gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec Grzegorza P. środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakaz zbliżania się do żony. Wkrótce sprawa trafi do sądu. Za ten czyn grozi mu nawet do 8 lat więzienia.

jb
 

Powrót na górę strony