Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kibic z zarzutem

Data publikacji 22.04.2011

Zarzut naruszenia nietykalności cielesnej piłkarza usłyszał 28-letni Piotr S. po tym, jak po przegranym meczu Legii z Ruchem zaatakował jednego z piłkarzy gospodarzy. Mężczyzna nie przyznał się. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Mężczyźnie grozi do roku pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 2 kwietnia tego roku tuż po meczu Legii Warszawa z Ruchem Chorzów na stadionie przy ul. Łazienkowskiej. Jak ustalili policjanci z wydziału do spraw zwalczania przestępczości pseudokibiców stołecznej Policji, 28-letni kibic stołecznej drużyny niezadowolony z wyniku meczu w tunelu pod trybunami otwartą dłonią uderzył piłkarza drużyny gospodarzy w twarz. Na szczęście zawodnikowi nic się nie stało.

Sprawą zainteresowała się stołeczna prokuratura. Śledczy z prokuratury i komendy stołecznej policji zebrali materiały, przesłuchano świadków. Wczoraj wezwany na przesłuchanie Piotr S. usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej piłkarza. Nie przyznał się. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

 

ak


 

Powrót na górę strony