Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukarany mandatem poszukiwany włamywacz

Data publikacji 21.04.2011

Policjanci z Jagiellońskiej zatrzymali poszukiwanego przez mundurowych z Gorzowa Wielkopolskiego włamywacza. 27-letni Robert Ł. nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Zanim trafił za kratki, otrzymał 500 złotowy mandat karny i zatrzymano mu dowód rejestracyjny z powodu braku badań technicznych.

Około drugiej w nocy, na skrzyżowaniu ulic Al. Solidarności i Szwedzkiej policjanci z północnopraskiego referatu wywiadowczo - patrolowego zatrzymali do kontroli renault megane. Kierowca 27-letni Robert Ł. nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Został za to ukarany 500 złotowym mandatem karnym. Z uwagi na to, że kontrolowane auto nie posiadało aktualnych badań technicznych policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny.

Na koniec mundurowi sprawdzili kierowcę w policyjnej bazie danych. Okazało się, że Robert Ł. w przeszłości „trudnił się” w Gorzowie Wielkopolskim włamaniami. Za to sąd skazał go na karę więzienia. 27-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Mężczyzna już został przewieziony do  zakładu karnego.

dt, mb

 

Powrót na górę strony