Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bez powodu pobili podróżnych

Data publikacji 20.04.2011

Mężczyźni spoza Warszawy bez powodu pobili podróżnych. Pokrzywdzeni stracili pieniądze i telefon komórkowy. Policjanci z Pragi Północ szybko zatrzymali napastników. 26-letni Andrzej W. i Paweł P. oraz 29-letni Jacek F. byli wielokrotnie notowani za różne przestępstwa.

Przed południem, na przystanku autobusowym przy ulicy Solidarności trzej mężczyźni bez powodu pobili dwóch podróżnych. Zabrali pieniądze i telefon komórkowy, które wypadły pokrzywdzonym podczas szarpaniny. Po zgłoszeniu napaści policjanci z Pragi Północ szybko zatrzymali napastników. Okazali się nimi 26-letni Andrzej W. i Paweł P. oraz 29-letni Jacek F.

Mężczyźni nie byli mieszkańcami Warszawy. Byli wielokrotnie notowani za rozboje, jeden z nich odbył nawet karę pozbawienia wolności za gwałt, za posiadanie narkotyków, niszczenie mienia oraz jazdę autem pod wpływem alkoholu. Całej trójce policjanci z Jagiellońskiej postawili zarzuty pobicia i wyłączyli z postępowania karnego materiały dowodowe na wykroczenie przywłaszczenia pieniędzy i telefonu komórkowego.

ea/mb

Powrót na górę strony