Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włamał się do apteki

Data publikacji 19.04.2011

Ursynowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do apteki. Sprawca wpadł krótko po zdarzeniu. Jakub L. ukradł pieniądze oraz lekarstwa. Funkcjonariuszom tłumaczył, że potrzebuje ich na własny użytek. 23-latek usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo. Dzisiaj został tymczasowo aresztowany przez sąd. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że w jednej z ursynowskich aptek miało miejsce włamanie. Policjanci wiedzieli również, że sprawca może mieć skaleczoną rękę i natychmiast rozpoczęli jego poszukiwania. W rejonie ulicy Ciszewskiego zauważyli młodego mężczyznę, który miał zakrwawione dłonie. Wzbudziło to podejrzenie funkcjonariuszy, dlatego postanowili go wylegitymować. Mundurowi znaleźli przy Jakubie L. skradzione leki oraz pieniądze. 23-latek tłumaczył policjantom, że potrzebował je na własny użytek.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do ursynowskiego komisariatu. Leki oraz pieniądze zostały zabezpieczone. Mężczyzna usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo i dzisiaj został tymczasowo aresztowany przez sąd. Za włamanie grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

 

ak, ac

Powrót na górę strony