Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Syn przeciwko matce

Data publikacji 19.04.2011

Miał 1,5 promila alkoholu we krwi i po raz kolejny podniósł rękę na swoją matkę. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że syn znęca się nad nią od około 3 lat. Funkcjonariusze błyskawicznie opanowali sytuację i zatrzymali 43-letniego Adama S. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, niebawem stanie przed sądem.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego podjęli interwencję w związku ze zgłoszeniem awantury domowej. Na miejscu ustalili, że pokrzywdzona w obawie przed synem uciekła do sąsiadki. 43-letni pijany Adam S. bił ją i wyzywał, z jej relacji wyraźnie wynikało, że nie był to pierwszy tego rodzaju przypadek. Zawiadamiająca stwierdziła, że podobne sytuacje powtarzają się mniej więcej od 3 lat.

Funkcjonariusze zadziałali błyskawicznie, zatrzymali 43-latka. Miał 1,5 promila alkoholu we krwi. Noc spędził w ośrodku dla osób nietrzeźwych. Pokrzywdzona złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad matką. Grozi mu do 5 lat więzienia.

ea/jw

Powrót na górę strony