Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dilerzy w potrzasku

Data publikacji 19.04.2011

Kryminalni z Mińska Mazowieckiego zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy handlowali narkotykami na terenie stolicy powiatu. Dilerami okazali się 28-letni Marek C. i 20-letni Maciej Z. Ich zatrzymanie było wynikiem ostatnich działań i akcji na terenie powiatu mińskiego. Wobec dwójki dilerów, Sąd karny zastosował środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania na najbliższe trzy miesiące. Kryminalni pracują dalej, niebawem planują następne realizacje.

W ostatnich dniach mińscy kryminalni zadali cios lokalnemu narkobiznesowi. W policyjnym potrzasku znalazło się bowiem dwóch mężczyzn, podejrzewanych o rozprowadzanie narkotyków. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie dilerom karnych zarzutów.

Do policyjnego aresztu trafili: 28-letni Marek C. i 20-letni Maciej Z. Pierwszy z nich usłyszał zarzut uczestniczenia w obrocie środkami odurzającymi, a drugi handlu narkotykami. Na wniosek Prokuratury i Policji, miejscowy Sąd aresztował tymczasowo dilerów na najbliższe trzy miesiące. Za przestępstwa, których się dopuścili ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje odpowiednio 8 i 10 lat więzienia.

bw/dn
 

Powrót na górę strony