Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sąd padł ofiarą wandali, sprawców zatrzymano

Data publikacji 18.04.2011

Dwóch młodych mężczyzn zatrzymali otwoccy patrolowcy, tuż po tym, jak pod osłoną nocy zniszczyli elewację budynku sądu okręgowego w Otwocku. W ręce policjantów wpadli, gdy "zajmowali się" już zamalowywaniem znaków drogowych, grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Natychmiast po sygnale, informującym, o dwóch młodych mężczyznach niszczących elewację budynku sądu w Otwocku, na miejscu pojawili się policjanci z wydziału patrolowego Komendy Powiatowej. Okazało się, że budynek sądu został „ozdobiony” napisami wskazującym na dzieło miejscowych pseudokibiców.

Policjanci już po kilku minutach zatrzymali sprawców zniszczenia elewacji sądu. 29- letni Piotra B. i 28- letni Szymona W., nie zdążyli nawet zareagować na idących w ich kierunku policjantów, w tym czasie zajęci już byli malowaniem…znaków drogowych.

Wandale noc spędzili w policyjnym areszcie, czyn, którego się dopuścili zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Przy zatrzymanych policjanci znaleźli gotowe szablony, osoby, które je rozpoznają lub którym napisami o podobnej treści zniszczono elewację budynków, prosimy o kontakt z KPP Otwock pod numerem telefonu 22/60 41 229

bw/js
 

Powrót na górę strony