Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrywał się przez 4 lata

Data publikacji 18.04.2011

Policjanci z Ochoty zatrzymali 35-letniego Sylwestra Ch. poszukiwanego listem gończym, nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego oraz zarządzeniem w celu ustalenia miejsca pobytu. Mężczyzna od czterech lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Podczas legitymowania podawał fałszywe dane. Zgodnie z poleceniem sądu zostanie przewieziony do aresztu śledczego.

Sylwester Ch. od czterech lat był poszukiwany za kradzieże z włamaniem i oszustwa. Sąd wydał za nim list gończy, nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego oraz zarządzenie w celu ustalenia miejsca pobytu. Mężczyzna nie przebywał w miejscu swojego zameldowania. Podczas legitymowania podawał fałszywe dane.

Intensywne czynności operacyjna prowadzone przez policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu Sylwestra Ch. 35-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy z wydziału wywiadowczo-patrolowego na stacji paliw. Dziś zostanie odwieziony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

jk

Powrót na górę strony