Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Od legitymowania do zatrzymania

Data publikacji 18.04.2011

Policyjni wywiadowcy z Piaseczna prowadzili działania na terenie Góry Kalwarii. Kilka minut po 14.00 zatrzymali 29-latka, który miał przy sobie marihuanę. Policjanci sprawdzą też, czy zatrzymany nie zajmował się handlem narkotykami. Łukasz K. usłyszy dziś zarzut posiadania środków odurzających. Czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci patrolując teren po byłej jednostce wojskowej w Górze Kalwarii zauważyli grupę mężczyzn. Postanowili poobserwować zachowanie młodych ludzi. Po pewnym czasie funkcjonariusze podeszli do grupy osób i okazali legitymację służbowe. Jeden z mężczyzn zachowywał się bardzo nerwowo i nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy. Podczas przeszukania policjanci ujawnili przy nim torebkę z zielonym suszem.

29–letni Łukasz K. został zatrzymany i przewieziony do miejscowego komisariatu. Wykonane badania potwierdziły, że w zabezpieczonej torebce były narkotyki w postaci marihuany. Zatrzymany usłyszy dziś zarzut posiadania środków odurzających. Teraz grozi mu nawet do 3 lat więzienia. Policjanci sprawdzą czy mężczyzna nie zajmował się również handlem narkotykami.

bw/mp
 

Powrót na górę strony