Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dodatkowe atrakcje na wycieczce w stolicy

Data publikacji 16.04.2011

Policjanci z warszawskiego Śródmieścia zatrzymali młodego mężczyznę, który w nietypowy sposób postanowić umilić sobie pobyt na wycieczce w stolicy. 20-latek został zatrzymany z ponad 10 gramami marihuany, gdy na Wybrzeżu Kościuszkowskim siedząc ze znajomymi na ławeczce palił "skręta". Może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Patrol nieumundurowanych policjantów jadąc ul. Wybrzeże Kościuszkowskie zauważył grupkę młodych osób siedzących na ławce, które w charakterystyczny sposób dla palących marihuanę podawały sobie kolejno papierosa. Gdy funkcjonariusze zbliżyli się do nich i poczuli charakterystyczny zapach palonego narkotyku nie mieli już wątpliwości, co do tego czym zajmują się właśnie młodzi ludzie siedzący na ławce.

Okazało się, że właścicielem skręta był Patryk D., który był na wycieczce w Warszawie i w ten nietypowy sposób postanowił sobie uprzyjemnić czas. Przy młodym mężczyźnie policjanci ujawnili jeszcze kilka foliowych torebek z zielonym suszem. Po zważeniu okazało się, że 20-latek miał przy sobie ponad 10 gramów marihuany.

Dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzuty posiadania środków odurzających ze co grozi do 3 lat więzienia.

dt, to
 

Powrót na górę strony