Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł wypatrzony przez kamerę

Data publikacji 04.04.2011

Dzisiaj rano policjanci ze Śródmieścia, zatrzymali w chwilę po kradzieży miedzianej blachy 51-letniego Bogdana K. Mężczyzna odciął blachę z rynny przy ul. Nowomiejskiej na warszawskiej Starówce. W czasie przeszukania znaleziono przy nim nożyce, którymi odciął kawałek rynny oraz inne niewielkie fragmenty miedzianej blachy. Czynności w sprawie będą prowadzone w kierunku kradzieży. Za ten czyn, grozi do 5 lat wiezienia.

Dzisiaj rano po 6.00 pracownicy obsługujący monitoring, przy ul. Nowomiejskiej zauważyli mężczyznę, który mocował się, odcinając miedzianą blachę z rynny kamienicy. Natychmiast na miejsce udali się policjanci z prewencji, którzy zatrzymali tam 51-letniego Bogdana K. Mężczyzna trzymał w ręku reklamówkę, w której znajdował się zerwany kawałek blachy, oraz cążki i inne fragmenty miedzi. Zatrzymany trafił do komendy przy ul. Wilczej. Dzisiaj zajmą się nimi śledczy, którzy najprawdopodobniej przedstawią mu zarzuty kradzieży. Za ten czyn grozi do 5 lat wiezienia

bw/to.

 

Film Wpadł wypatrzony przez kamerę


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Wpadł wypatrzony przez kamerę (format flv - rozmiar 917.75 KB)

Powrót na górę strony