Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani za kratkami

Data publikacji 01.04.2011

Policjanci z Piaseczna i Konstancina-Jeziorny w ciągu kilku godzin zatrzymali trzy osoby poszukiwane. Najpierw w ręce funkcjonariuszy wpadło dwóch mężczyzn poszukiwanych do ustalenia miejsca pobytu. Kolejny zatrzymany, 48-letni Adam K., poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa.

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie otrzymali informację, że 48-letni Adam K. najprawdopodobniej jest właśnie u siebie w domu. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa. Funkcjonariusze błyskawicznie udali się pod wskazany adres i tam faktycznie zastali poszukiwanego mężczyznę. Został on zatrzymany i zgodnie z dyspozycją nakazu umieszczony w areszcie śledczym do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości.

Piaseczyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych do ustalenia miejsca pobytu. Poszukiwani „zapomnieli” poinformować odpowiednie organy, przed którymi toczy się postępowanie w ich sprawie, o aktualnych miejscach pobytu.

 

ak, hkk

Powrót na górę strony